Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 194,89 m², położony przy Wybrzeżu Wyspiańskiego we Wrocławiu — w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji miasta. To doskonała propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej przestrzeni do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej w świetnie skomunikowanej części Wrocławia.
Układ i funkcjonalność:
Lokal składa się z 11 pomieszczeń, co zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne oraz pozwala na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb najemcy i charakteru prowadzonej działalności.
Układ lokalu umożliwia wydzielenie:
• przestrzeni typu open space lub sali konferencyjnej
• niezależnych gabinetów
• zaplecza socjalnego z kuchnią
• części sanitarnej
Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia mniejszych, wydzielonych powierzchni, co zapewnia dużą elastyczność najmu.
Lokal doskonale sprawdzi się zarówno jako nowoczesne biuro, jak i przestrzeń usługowa, medyczna lub szkoleniowa.
Lokalizacja:
Wybrzeże Wyspiańskiego to prestiżowa lokalizacja łącząca biznesowy charakter z atrakcyjnym otoczeniem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Politechnika Wrocławska, liczne firmy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne nad Odrą.
Lokalizacja gwarantuje wysoką rozpoznawalność adresu, wygodny dostęp dla klientów i pracowników oraz bardzo dobrą komunikację z centrum miasta.
• funkcjonalny układ pomieszczeń
• możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni
• wysoki standard budynku
• prestiżowa lokalizacja
• 4 miejsca postojowe w garażu podziemnym
• możliwość wynajmu mniejszych powierzchni
Warunki najmu:
• czynsz najmu: 16 977 zł netto / miesiąc
• opłaty eksploatacyjne: według zużycia
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji lokalu.
Anna Pawlak
Home Brand
16 977,00 PLN (87,11 PLN)
Lokal usługowy premium 194,89 m²|wyb.Wyspiańskiego
Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Wrocław, Stanisława Wyspiańskiego
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Komercyjny
- Lokalizacja: Wrocław Śródmieście, Stanisława Wyspiańskiego
- Powierzchnia:194,90 m2
- Liczba pokoi: 11
- Rok budowy: 2015
- Numer oferty: 608011
- Cena: 16 977,00 PLN
- Cena za m2: 87,11 PLN